------------- Explore the world of dresses Explore the world of dresses

Bodrum Korsan Taksi 7/24 | +90 551 201 48 48

Mandarin Bodrum Korsan Taksi Hizmetinizdeyiz.

Bodrum korsan taksi, turizim cenneti olan Bodrum için adeta hayat kurtarıcı ulaşım aracıdır. Ulaşım maliyetlerinin Bodrum bölgesinde hizmet veren korsan taksiler tarafından en aza indirilmesi bölge halkının da ilgisini çekmektedir. Mandarin Bodrum Korsan taksi, Bodrum  için artık bir gereklilik olarak görülmektedir. Bodrum korsan taksi Mandarin dışında hemen hemen her evde bir araba bulunsa dahi zaman zaman yaşanan problemler veya arabasız kalmaktan dolayı taksilere ihtiyaç duyulmaktadır. Taksiler fiyatları açısından bakıldığında birçok insana pahalı geldiği için tercihler toplu taşıma veya Bodrum korsan taksilerden yana kullanılıyor. Trafiğin yoğunluğundan ve park sorunundan kurtulmanın tek çözümü olan Bodrum Korsan taksi 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Yaz kış yanınızda bir telefon kadar yakın olan Bodrum Korsan Taksi Ailesi olarak sizlerle büyümeye devam etmekteyiz. Bodrum Korsan Taksi olarak bizlere güvenip çevrenize tavsiye edebilirsiniz.

Bodrum’da taksi ile bir yerden bir yere gitmek, Bodrum Milas Havalimanı‘ndan Bodrum merkezine ve yakın çevre tatil beldelerine veya Bodrum merkezinden  yakın çevre tatil beldelerinden Bodrum Milas Havalimanı’na korsan taksi ücretleri konusunda fazlaca arama yapılıyor ve genelde taksi ücretlerinin çok yüksek olduğu için devir ekonomi devri olduğu için taksiden korkuluyor. Bu nedenle Bodrum'da korsan taksi işi yapanlar oldukça popüler, yaygın ve güvenilirdir.

Gerekli düzenlemeler Bodrum Korsan Taksi için alınan önlemlerde olsa, şunu belirtmekte fayda var  Muğla bölgesinde, çoğu zaman taksici esnafı ile yolculuk yapmak isteyen yerli, yabancı  vatandaşları karşı karşıya getiren taksi ve taksimetre ücretlendirmeleri konusunda yeni adımlar atıldı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün resmi talimatıyla Muğla ili UKOME (Ulaşım Koordinasyon Merkezi) Kurulu 12.09.2018 tarih ve 2018/7-472 sayılı kararı ile artık Muğla’da “mesafe kat edildikçe azalan taksimetre” tarifesi uygulanacak. Bu karar elbette ilk bakışta pozitif bir etki yaratsa da artan ulaşım zamları kararın uygulanmasında zorluklarada yol açabiliyor.

Bodrum Milas Havalimanı’ndan Bodrum'un Merkezine veya Çevre Tatil Beldelerine Korsan Taksi Kaç TL Yazar ?

Belirtilen taksimetre tarifelerine göre hesaplama yaparasak ortalam sonuçları almamaız mümkündür. 2022 son güncellemeye göre taksi km 12,50tl dir.  Bodrum Milas Havalimanı‘ndan Bodrum’un merkezine veya Bodrum yarımadasındaki diğer tatil beldelerine taksi ve Korsan Taksi ücretleri aşağıdaki gibi örnek fiyatlarımızla taçlandırılmıştır..

 • Bodrum Havalimanı ile Bodrum Merkez arası 35,8 km. taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 250 TL
 • Bodrum Havalimanı - Akyarlar arası 59 km, taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 370 TL
 • Bodrum Havalimanı - Bitez arası 42 km. taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 270 TL
 • Bodrum Havalimanı - Göktürkbükü arası 44 km, taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 300 TL
 • Bodrum Havalimanı - Gümbet arası 39 km. taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 270 TL
 • Bodrum Havalimanı - Gümüşlük arası 56 km, taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 350 TL
 • Bodrum Havalimanı - Gündoğan arası 47,6 km, taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 300 TL
 • Bodrum Havalimanı - Ortakent arası 47,6 km. taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 300 TL
 • Bodrum Havalimanı - Torba arası 32,5 km. taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 240 TL
 • Bodrum Havalimanı - Turgutreis arası 54,5 km. taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 3500 TL
 • Bodrum Havalimanı - Türkbükü arası 46 km. taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 300 TL
 • Bodrum Havalimanı - Yalıkavak arası 52,5 km. taksi ve korsan taksi ücreti yaklaşık 300 TL
 • Daha fazla bilgi için 7/24 arayınız. Bodrum Korsan Taksi olarak her yazaman bir telefon kadar yakınız.

Bodrum'da Korsan Taksi Durakları Nerede ve Nasıl Ulaşırım?

Bodrum'da korsan taksi durakları nerede sorunuzun cevabını hemen verelim. Korsan taksiler Bodrum bölgesinin çeşitli noktalarında hazır bir şekilde beklemektedir. Sizlerden gelen taksi taleplerini çağrı merkezimiz tarafından adresinize en yakın korsan taksi şöförüne iletilir ve aracın kısa sürede bulunduğunuz noktaya gelmesi sağlanır. Bodrum korsan taksi hizmeti almak için fazla çaba sarf etmeniz gerekmez. Şoförünüz, hemen sizinle iletişime geçecektir. Acil taksi ihtiyacınızı bir telefonla kolayca çözümleyebilirsiniz.

Bodrum Korsan Taksiler Nasıl Çalışır?

Bodrum korsan taksi şöförleri yerli ve yabancı turistleri, yerleşik halkı ve diğer ulaşım ihtiyacı olan herkesi gideceği yere ulaştırmakla yükümlüdür. Havalimanı transfer, yolcu karşılama, evcil hayvan taşıma, kargo taksi (kargo takside paket içi kontrolü yapılmaktadır.) ve diğer seyahat isteklerini asla geri çevirmez. Gün boyu durmaksızın çalışır. Sizlerin rahatı ve güvenliği noktasında kaliteli hizmet verirler. Konumunuza en yakın korsan taksi Bodrum içinde dakikalar sonra bulunduğunuz adrese gelir ve sizi varış noktasına ulaştırır.

Bodrum Korsan Taksi Fiyat Listesi Ucuzluğu

Mandarin Bodrum Korsan Taksi olarak Bodrumda verdiğimiz korsan taksi hizmetinde misyon ve vizyon olarak müşterilerimizin mutluluğunu, konforunu ve güvenliği üstlenmekteyiz. Bodrum Korsan Taksi ve Ucuz Taksi 7/24 hizmetinizde olup, yolculuklarınızı çok daha ekonomik hale getirmektedir. 

   Bodrum korsan taksi fiyat listesi firmadan firmaya değişiklik gösteren bir yapıdadır. Biz Bodrum’da en uygun fiyat ve en yüksek müşteri memnuniyetine ev sahipliği yaparak en çok tercih edilen Bodrum korsan taksi listesinde en üst sıralara çıkmış durumdayız. 

Bodrum Korsan Taksi Kilometre Ücreti Ne Kadar?

Bodrum korsan taksi kilometre ücreti bu hizmetten faydalanmak isteyen herkes tarafından merak edilen bir konudur. Mandarin Korsan Taksi olarak artan kurlar ve yakıt ücretleri karşısında minimum kar marjı ile çalışarak, müşterilerimizin memnuniyetini önemsemekteyiz. Bodrum korsan taksi fiyat listesi olarak bölgesel fiyatlarla sizlere en ekonomik fiyatları vermeye çalışıyoruz.

Bodrum Mandarin Korsan Taksi Taşımacılıkta Nelere Dikkat Eder Sizleri Nasıl Önemser?

Mandarin Korsan Taksi olarak sizleri düşünmemiz sebebiyle taşımacılık esnasında dikkat ettiğimiz birçok husus bulunmaktadır. Bu hususlar bizi en çok tercih edilen firma yaparken, müşterilerimizin güvenini kazanmamıza da destek olmaktadır. Korsan taksi olarak taşımacılıkta dikkat ettiğimiz detaylar şu şekilde listelenebilir:

 

·         Bodrum bölgesinde en hesaplı taksi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu sayede istediğiniz saatte boş taksi bulabilir ve acil durumlarda hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

·         Şoförlükte uzmanlaşmış kişileri kadromuza dâhil etmekteyiz. Bu sayede sizlere, güvenli bir yolculuk keyfinin tadını çıkarmak kalır.

·         Bünyemizde yalnızca lüks ve konforlu araçlara yer vermekteyiz.

·         Kısa mesafe veya uzun mesafe fark etmeksizin bir noktadan bir noktaya taşırız. Bu sayede çok kısa mesafede taksiye ihtiyacınız olsa bile rahatlıkla bulabilirsiniz.

·         Minimum taşıma ücreti politikası izleyerek bütçenizin dostu olmaktayız.

·         En önemli sizlerin güvenine hiçbir zaman zeval getirmeden tüm emanetlerinize emanetimiz gibi görmekteyiz.

 

Eğer sizde Bodrum korsan taksi hizmetinin tüm bu avantajlarından faydalanmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu hatırlatmak isteriz. İnternet sitemizde bulunan iletişim kanallarından birisini kullanarak veya telefon numaramız üzerinden bizleri arayarak, taksinizi anında ayağınıza çağırabilirsiniz.

Bodrum Güvenli Korsan Taksi Hizmeti

Korsan taksi hizmetine oluşan önyargı sebebi ile ilk tercih edişinizde zorlanmanız şüpeye düşmeniz mümkündür. Fakat bir kere Mandarin Taksi ile bir noktadan bir noktaya seyahat ettiğinizde araçlarımızın lüks ve konforunu, şoförlerimizin güler yüzlülüğünü ve fiyatlarımızın ucuzluğunu öğrenecek devamlı bizleri tercih edeceksinizdir.

En güvenli taksi firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Alanında uzman şoför kadromuz ile güvenli bir yolculuk yaşamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve taksinizi çağırın. Unutmayın; Sizlere bir telefon kadar uzağız.

Bodrum Korsan Taksi Telefon Numarası | +90 551 201 48 48

Bodrum korsan taksi telefon numarası siz değerli yolcularımızın ulaşım ihtiyaçları aksamasın diye 7/24 aktiftir. Bodrum içi veya şehir dışı yolculuklarınız için bizi her zaman arayabilirsiniz. Bodrum korsan taksi ile seyahat etmek her açıdan sizlere yarar sağlayacaktır. Araçlarımızın konforu, yol tutuşu, şoförlerimizin tertipli ve disiplinli olması ve en önemlisi güvenilirlik, ücret tarifemiz ulaşım istekleriniz için tüm beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır. Bodrum'un popüler bölgelerinde gün boyu korsan taksilerimiz yolcu beklemekte ve talep üzerine transfer gerçekleştirmektedir. Bodrum semtlerinde sunduğumuz hizmet başlıkları şu şekildedir.

 • Bodrum Milas Korsan Taksi: Milas korsan taksi başlığı altında sunduğumuz ucuz taksi uygulamasıyla her yere en hesaplı şekilde ulaşın. Rahat ve güvenli şekilde yolculuk yapın.

 

 • Bodrum Bitez Korsan TaksiBitez korsan taksi günün her saatinde gideceğiniz yere sizi tam zamanında ulaştırır. Yolculuk boyunca asla rahatsızlık duymaz, aksine keyifli seyahat etmenin ayrıcalığını yaşarsınız.

 

 • Bodrum TurgutReis Korsan TaksiTurgutReis korsan taksi hizmeti almak ulaşım tercihlerinizi pozitif yönde değiştirecektir. Uygun fiyatlı taksi yolculuğunuz sonrası kendinize şu soruyu sorma gereği duyacağınızdan eminiz. Neden başka taksilere daha fazla ödüyorum ki? İşte bizde bunu belirtiyor ve iddia ediyoruz. Bizimle ulaşım her zaman hep ucuz 7/24 aktif.

 

 • Bodrum Yalıkavak Korsan Taksi: Yalıkavak korsan taksi çağırdığınızda en kısa sürede yanınızda olup istediğiniz yere güvenle ulaştırır.

 

 • Bodrum Göl-Türkbükü Korsan Taksi: Göltürkükü korsan taksi olarak güler yüz ve sivil araç rahatlığında mekânlara giderken ulaşımın tadına varırsınız.

 

Diğer hizmetlerimiz…

 • Bodrum Türkbükü Korsan Taksi
 • Bodrum Göltürkbükü Korsan Taksi
 • Bodrum Konacık Korsan Taksi
 • Bodrum Gümüşlük Korsan Taksi
 • Bodrum Torba Korsan Taksi
 • Bodrum Akyarlar Korsan Taksi
 • Bodrum Merkez Korsan Taksi
 • Bodrum Gümbet Korsan Taksi
 • Bodrum Ortakent Korsan Taksi
 • Bodrum Yahşi Korsan Taksi
 • Bodrum Gürece Korsan Taksi
 • Bodrum Bağla Korsan Taksi&

Yorumlar

Yorum Yaz

Puan Ver

Bodrum Korsan Taksi

Mandarin Korsan Taksi